Riisipere–Haapsalu raudtee taastamise projektis osalejad küsivad juba neljandat korda abifondidest raha tasuvus-uuringu tegemiseks.
Uuringule võib kuluda 3,6 miljonit krooni, milles osalejate omafinantseering oleks 540 000 krooni, kirjutab Lääne Elu. "Järjekordsed fondid on avatud ning seekord küsime raha Norra ja Euroopa majanduspiirkonna tugifondidest,” ütles Lääne maavanem Neeme Suur.
„Otsime partnereid ja rahastajaid. Muu hulgas saaksime kasutada nii Lääne kui ka Harju maavalitsuse arendusraha, aga ei tea, kas eelarvekärbete tõttu need ka alles jäävad,” sõnas Suur.
Kolm esimest taotlust ei ole leidnud rahastamist, seekord loodetakse, et edu toob ministeeriumi osalemine. Suure sõnul lööb ministeerium nüüd aktiivselt kaasa, sest teised asjast huvitatud on teinud pikka aega selgitustööd ja tasuvusuuring ei puuduta enam mitte ainult raudteed, vaid ka bussiliine.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.