• 05.03.09, 08:13
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Süttisid Mustika Keskuse laoruumid

Uuendatud kell 8.30Täna varahommikul süttisid Tallinnas Tammsaare teel Mustika kaubanduskeskuse laoruumid, kustutustööd kestavad, liiklus suletud.
Põhja-Eesti päästekeskuse teatel puhkes tulekahju kell 5.41 kaubanduskeskuse laohoones. Põlenguala on ca 1000 ruutmeetri, kustutamine kestab hinnanguliselt vähemalt kella 10.30.
Sündmuskohale sõitis seitse päästeautot, kaks paakautot, kaks redelautot, operatiivkorrapidaja ja kiirabi brigaad.  Tulekahjus inimesed kannatada ei saanud.
Seoses põlenguga sulges politsei liikluseks mõlemas suunas Tammsaare tee osa, mis jääb Mustamäe tee ja Laki tänava vahelele. Lisaks sulgeti liikluseks Tammsaare tee 116 taga asuv Tammsaare teega paralleelne teelõik, mis jääb Laki tänava ja Mustamäe tee vahele.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele