• 30.01.09, 09:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Laopindu müüakse viiendiku võrra odavamalt

Viimase poole aasta jooksul on pakkumisel olevate lao- ja tootmisobjektide hinnatase langenud 10-20%, kirjutab BPE Kinnisvaraekspert turuülevaates.
Tallinna ringtee piires on uute ja renoveeritud pindade tehinguhinnad ehitusmaksumusega võrreldavas suurusjärgus. Laopindade ehitusmaksumus on sõltuvalt hoone tüübist, planeeringust ja suurusest vahemikus 8 000-12 000 kr/SBPm² ning kontoriosa puhul on see tasemel 10 000-14 000 kr/SBPm².
Lao- ja tootmispindade turg on sarnaselt teiste kinnisvaraturu sektoritega langusesse pöördunud. Kuna valdavaks on omakasutus, siis sõltub edasine käekäik eelkõige just sellest, kuidas ettevõtted muutunud majanduskeskkonnas hakkama saavad. Pooleliolevad projektid
lõpetatakse, kuid uusi projekte lähiajal ei alustata.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele