Täna tööd alustanud Tallinna trammijuhtide õpperühma soovis tulla 50 inimest, kellest vastu võeti vaid 15. Seega konkureeris ühele kohale 3,3 tahtjat.
«Septembris tegime trollijuhtide kursuse ja samamoodi registreerus inimesi väga palju. Aasta-poolteist tagasi otsisime tikutulega neid, kes tahaksid trammi- või trollijuhiks õppima tulla,»ütles Tallinna Trammi- ja Trollibussikoondise liiklusteenistuse direktor Meelis Tartu Tallinna Postimehele.
Ta tõdes, et tõenäoliselt on niisugune tendents tingitud majandusliku olukorra halvenemisest ja sellest, et firmad on töötajaid kõvasti koondanud.
Tartu sõnul ületab trammijuhtide keskmine brutopalk praegu juba 10 000 krooni, mis on tõenäoliselt piisav stiimul sellesse ametisse asumiseks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 15:24
Mööbel ei jõua kohale iseenesest: kuidas logistika määrab e-poe kliendikogemuse
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele