• 14.10.08, 08:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Omanik ampsab GoBusist mahlakaid laenuintresse

Sellal kui GoBusi juhid kõnelevad kahjumist ja ebaõiglastest dotatsioonidest, paistab ettevõtte aastaaruandest jõukus – GoBus võtab oma emafirmalt 15-protsendilise intressiga hiigellaenu.
Tartu Postimees kirjutab, et tegu on niisiis 121,2 miljoni kroonise ülikõrge intressiga laenuga, mille maksetähtajaks on aastaaruandes märgitud 1–5 aastat. Tänavu augustis suurenes GoBusi laenujääk aga veel viie miljoni krooni jagu, olles nüüd üle 126 miljoni krooni.
Postimehe arvutuste kohaselt maksab GoBus emaettevõttele Go Group tänavu laenu kasutamise eest ligi 20 miljonit krooni intresse. Lisaks peab GoBus emafirmale tagastama selle aasta jooksul 10,4 miljoni kroonise laenu.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 10.10.25, 12:55
Juba 24. korda: “Aasta logistikategu 2025” ootab kandidaate!
Kandideeri ise või anna teada ägedast logistikateost: kandidaate saab esitada oktoobri lõpuni!
Igasügisest traditsiooni järgides valib Äripäeva Logistikauudised juba 24. korda välja aasta parima logistikasaavutuse: esita kandidaat konkursile Aasta Logistikategu 2025!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele