Tänasel Tallinna linnavalitsuse korralisel pressikonverentsil sõnas abilinnapea Taavi Aas, et Tallinna teedel ei ole häda midagi. Teiste linnade teeolud pidid Tallinna omadest tunduvalt hullemad olema.
Linnavalitsuse korralisel pressikonverentsil küsiti täna autojuhtide trahvimise kohta, kes teepervel seisvaid inimesi hoolimatult märjaks priitsivad. Küsimusele, et kas linnapea ei karda, et autojuhid vaidlustavad trahvid, ajades inimeste priitsimise auklike teede kaela, vastas linnapea Savisaar, et kui taolised kaebused hakkavad tulema, siis tegeletakse nendega. Siinkohal andis linnapea sõna üle abilinnapea Taavi Aasale, kes tõdes, et linna tänavate olukord on täiesti rahuldav. „Tallinna teede olukord on võrreldes teiste linnade teedega heas korras,“ kommenteeris kõlanud küsimust Aas. Abilinnapea lisas, et teedega tegeletakse nii palju kui suudetakse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele