Tänasel Tallinna linnavalitsuse korralisel
pressikonverentsil sõnas abilinnapea Taavi Aas, et Tallinna teedel ei ole häda
midagi. Teiste linnade teeolud pidid Tallinna omadest tunduvalt hullemad olema.
Linnavalitsuse korralisel pressikonverentsil küsiti täna autojuhtide trahvimise kohta, kes teepervel seisvaid inimesi hoolimatult märjaks priitsivad. Küsimusele, et kas linnapea ei karda, et autojuhid vaidlustavad trahvid, ajades inimeste priitsimise auklike teede kaela, vastas linnapea Savisaar, et kui taolised kaebused hakkavad tulema, siis tegeletakse nendega. Siinkohal andis linnapea sõna üle abilinnapea Taavi Aasale, kes tõdes, et linna tänavate olukord on täiesti rahuldav. „Tallinna teede olukord on võrreldes teiste linnade teedega heas korras,“ kommenteeris kõlanud küsimust Aas. Abilinnapea lisas, et teedega tegeletakse nii palju kui suudetakse.
Seotud lood
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.