• 09.07.08, 14:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eksitavad lennuhindade reklaamid lähevad hingusele

Euroopa Parlamendi liikmed on hääletamas seaduse poolt, mis keelustab lennuhindade reklaamid, mis ei sisalda reisija jaoks vältimatuid makse ning muid tasusid.
Eksitavate reklaamide ja broneeringute kodulehekülgede keelustamineon terves Euroopa Liidus oodatud, kirjutas BBC.
Seaduse vastuvõtmine tähendab, et reklaamid peavad sisaldama kõiki vältimatuid kulusid – tõenäoliselt selle aasta lõpuks. 35liikmeline Euroopa lennundusorganisatsiooni AEA võtmegrupp tervitab samuti muutust.
Mõningates Euroopa riikides on juba kasutusel reeglid, mis on viinud hingusele reklaamid, mis pakuvad võimalust lennata ühest kontinendi otsast teise ajalehe hinnaga.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Euroopa Parlamendi liikmed on mures, et väga paljud lennufirmad ikka veel eksitavad reisijaid. Toodi näide, et reisija näeb reklaamil lennuhinda 99 penni eest, kuid pileti lunastamise lõpetab 99 naelaga.

Seotud lood

Uudised
  • 10.10.25, 12:55
Juba 24. korda: “Aasta logistikategu 2025” ootab kandidaate!
Kandideeri ise või anna teada ägedast logistikateost: kandidaate saab esitada oktoobri lõpuni!
Igasügisest traditsiooni järgides valib Äripäeva Logistikauudised juba 24. korda välja aasta parima logistikasaavutuse: esita kandidaat konkursile Aasta Logistikategu 2025!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele