• 11.06.08, 17:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

ERAA: streigi tõttu kannatavad kõige rohkem autojuhid

Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Liidu juht Toivo Kuldkepp ütles, et Hispaania ja Prantsusmaa veoautojuhtide streik tekitab ka Eesti autodele ebamugavusi.
Kõige rohkem kannatavad autojuhid, sest nemad peavad streigi tõttu seal ootama. „Siin ongi küsimus, et milles see Eesti autojuht süüdi on, et maailmas kütusehinnad tõusevad,“ laiutas Kuldkepp käsi.
Streki kui sellist ta vahendina ei pooldanud. „Põhimõtteliselt see streigivärk mulle ei meeldi, see tekitab kogu ühiskonnas pingeid,“ lausus Kuldkepp.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele