• 01.05.08, 12:58
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Volbriuimas mopeedijuht sõitis teelt välja

Politsei teatel kihutas 19aastane purjus Jaak täna öösel kella kolme ajal mopeediga Tallinnas mööda Kloostrimetsa teed.
Kloostrimetsa tee56a juures sõitis volbriööl purjutanud poiss teelt haljasalale ning mopeed paiskus ümber. Nii purjus Jaak kui ka tema 17aastane sõber said vigastusi ning toimetati Ida-Tallinna Keskhaiglasse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele