• 25.04.08, 11:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

PILDID: kergem ja võimsam Nissan GT-R V-Spec

Siin on Automedia parimad pildid uuest Nissan GT-R V-Specist, kuigi välimuses on nähtavaid muutusi, on olulisemad uuendused kapoti all.
Nissan on seadnud eesmärgiks, et GT-R V-Spec peab läbima Nürburgringi 7 minuti ja 25 sekundiga, mis on 18 kiiremini kui praegune auto.
GT-R V-Speci jaoks tuunitakse mootorist välja 550 hobujõudu. Standard GT-Ri mootor arendab 480 hobujõudu.
Esiosas kasvavad õhuavad suuremaks, et pidureid paremini jahutada. Kuuekodaraliste velgede tagant paistab kergelt uuendatud pidurisüsteem.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tavaline GT-R ei ole sulgkaallane.V-Spec on tänu süsinikkiust keredetailidele vähemalt 150 kilo kergem.
picturegallery.bbd0cac7-e0d5-4fd8-855e-b358a1d3fb78

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele