• 18.04.08, 10:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinn teenis ühistranspordi piletimüügist kolme kuuga 70,3 miljonit

AS Ühisteenused teenis Tallinnale käesoleva aasta esimese kolme kuuga ühistranspordi piletimüügist 70,3 miljonit krooni tulu, lisaks laekus trahvidena linna eelarvesse 3,7 miljonit krooni.
Trahvidest laekus Tallinna linnakassasse selle aasta esimese kolme kuuga üle 3,7 miljonit krooni. Samal perioodil laekus kohtutäiturite kaudu õigeaegselt maksmata jäetud trahve 1,3 miljoni krooni eest, teatas Ühisteenused.
AS Ühisteenused kontrollis esimesel kvartalil rohkem kui 353 000 ühistranspordi kasutajat. Keskmine trahvisumma piletita sõidu eest oli 420 krooni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.03.26, 10:21
Moodne ladu on kliendi lähedal ning valmis kiireteks muutusteks
Laonduses toimuvad muutused ei käi ammu väikeste sammudega, vaid areng on hoogne ja igapäevane. Kui veel hiljuti tähendas automatiseerimine peamiselt roboteid, siis nüüd räägitakse üha enam sellest, kuidas kogu ladu tervikuna targemaks muuta. Tehisintellekt, andmepõhine juhtimine ja väiksemad, kliendile lähemal asuvad laokeskused on suund, kuhu ollakse teel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele