Copterline Estonia OÜ tegevjuht Tõnis Lepp ütles, et ettevõttega taasalustamine oli algus miinusest, uue ettevõttega alustati omal ajal vähemalt nullist.
See-eest on aga olemas kogemuste agas, millele tugineda, lisas Lepp. "Tunnistan siiski, et alustamine võttis rohkem energiat, kui alguses tundus," kommenteeris ta. "Mõnda pisiasja pisut ümber tehes juhtub tihti nii et uut lähenemist vajab seejärel väga palju asju."
Intervjuud Copterline Estonia OÜ tegevjuhi Tõnis Lepaga loe siit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele