• 21.03.08, 11:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vanem naine ajas ülekäigurajal sookaaslase alla

Politseikorrapidaja teatel ajas eile keskpäeval Tartus Kaunase pst 21 juures oleval ülekäigurajal Honda Civicuga sõitnud 56aastane Aivi alla 67aastase Ljudmila.
Ljudmila toimetati sündmuskohaltTartu Ülikooli traumapunkti.
Teelt väljasõidud põhjustasid eile kaks liiklusõnnetust ning ettesõidud kolm õnnetust. Näiteks sõitis Viljandis 25aastane Heldur oma Mercedes-Benzigaette peateel liikunud motorollerile. Rollerijuht, 25aastane Reimo, sai viga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele