Paldiski Põhjasadama juhatuse esimees
Robert Antropov ütles aripaev.ee-le, et nad ei oota kelleltki abiega
loodasuhete normaliseerumise peale Venemaaga ning tegutsevad omal
jõul.
Antropov tõdes, et kaubavahetuse taastamiseks ei astuta praeguei Venema ega Eesti poolt mingeid samme. Nende sadam on seetõttu kaotanud väetisetransiidi Venemaaga.
Samas möönis Antropov, et kuna sadam alles käivitus, on raske hinnata, kui palju sanktsioonid neid on mõjutanud, sest võrdlusmomenti veel pole. Antropovi sõnul on nende panus praegutehtud uute autode vedamisele Venemaale.
Seotud lood
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.