• 04.03.08, 08:29
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kolimisteenus läheb mõttetult kalliks

Kaubiku rentimine päevaks võib kliendile olla poole soodsam kui terve kolimisteenuse sisseostmine, kirjutab tänase Äripäeva transpordirubriik.
Nimelt selgub, et kui klient soovib kolimisel väiksema kuluga läbi ajada, kujuneb parimaks lahenduseks kaubiku rentimine päevaks. Paljud autorendifirmad on mõistnud teenuse vajalikkust ning oma autoparki toonud mõne tarbesõiduki.
Nii võib saada väikekaubiku päevaks sõiduautorendi hinnaga alates 500 kroonist ning suurkaubiku 800 krooni eest 24 tunniks.
OÜ Nobeks juhataja Mati Tamm ütles, et kaubiku rent on väga populaarne ning hommikul ette helistades ei pruugi kohe vajaminevat sõiduvahendit saada.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele