Test: millise autoga on kõige odavam sõita.
Testis eesmärgiks oli teada saada, kui palju praeguste kütusehindade juures kindel distants erinevate autodega sõites maksab. Proovisõidukiteks valisime ökonoomse bensiinimootoriga auto, milleks sai Honda Civic hübriid, diiselauto Seat Leon 2,0 TDi DSG ja natuke võimsama bensiinimootoriga auto, mille osa pidi täitma kolmeliitrise bensiinimootoriga BMW 525i.
Distantsiks oli Tallinn-Pärnu-Tallinn. Lisaks maanteele läbisime omajagu kilomeetreid ka linnades. Kokku tuli läbitud maaks 300,6 kilomeetrit.
Millise auto kütusearve oli distantsi lõpus väikseim, loe homsest Äripäeva autorubriigist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele