Reedest on venemaalastel võimalus ükskõik
millise teise Schengeni ühenduse riigi viisaga Eestisse tulla. Varem saadeti nad
tagasi - Eesti viisa järele.
Eesti Schengeni viisaruumi kuulumise esimese kuue tunniga tuli Narva kaudu Venemaalt Eestisse 19 Eesti Schengeni viisa omanikku. 16 maanteepiiripunkti ja üks raudteepiiripunkti kaudu. Üks turist kasutas Eestit transiitriigina Rootsi jõudmiseks, kirjutas Põhjarannik.
Narva piirivalvurid külalistetulvaks seda ei nimetanud, kuid Kirde piirivalvepiirkonna pressiohvitser Valeri Kiviselg tunnistas Põhjarannikule, et mõningat külaliste arvu suurenemist on oodata.
Ülemaailmse tähtsusega keskusest Peterburist suundub turistide voog ühtsesse Euroopasse nüüd lühimat teed pidi läbi Narva.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Laonduses toimuvad muutused ei käi ammu väikeste sammudega, vaid areng on hoogne ja igapäevane. Kui veel hiljuti tähendas automatiseerimine peamiselt roboteid, siis nüüd räägitakse üha enam sellest, kuidas kogu ladu tervikuna targemaks muuta. Tehisintellekt, andmepõhine juhtimine ja väiksemad, kliendile lähemal asuvad laokeskused on suund, kuhu ollakse teel.