• 10.12.07, 19:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Bussijuhid võivad homme streikima hakata

Riiklik lepitaja Henn Pärna sõnul peavad mõlemad osapooled üsna valulisi järeleandmisi tegema, et kompromissiettepanekut vastu võtta. Kas see ka vastu võetakse otsustab ametiühing homme keskpäevaks.
Paljud Tallinna bussijuhid ei ole oma kindlat seisukohta streigi suhtes avaldanud, kuid mõningad on seevastu kindlal veendumusel, et streik toimub.
Kui homme riikliku lepitaja ettepanek vastu ei võeta algab bussijuhtide streik kell 21.00

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele