• 28.11.07, 14:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Parkimine läheb Tallinnas poole kallimaks

Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli sõnul kallineb parkimistasu 15 minuti eest tulevast aastast Tallinna südalinnas 6 kroonilt 9 kroonini, kesklinnas3 kroonilt4 kroonini ja vanalinnas 12 kroonilt 18 kroonini.
Seosesellega soovitakse propageerida"Pargija Reisi" kampaaniat,selle tarbekson linn juurde ehitanud mitu parkimisplatsi."Pargi ja Reisi" parkimisplatsidel on kehtiva ühistranspordi perioodipileti ettenäitamisel parkimine tasuta.
"Pargi ja Reisi" on süsteem, mis annab võimaluse vähendada autokasutust kesklinna sõidul. Süsteemi kohaselt kasutatakse sõiduautot sõiduks kodunt kuni ühistranspordi terminali või peatuseni, edasi kesklinna toimub liikumine aga ühistranspordiga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.03.26, 11:13
Eesti teedeehitajatele ja jäätmekäitlejatele avaneb ligipääs Euroopa tipptehnikale
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele