31. oktoober 2007
Jaga lugu:

Männiku tee ehitus venib

Teetööd Männiku teelpidid kestma oktoobri lõpuni ja uuendatud neljarealine Männiku teelubati avada1. novembril. Kuigi esimene november tuli lubatud ajal, on teedeehitus kaugel valmimisest.

"Männiku tee (Vabaduse pst-Valdeku tn) rekonstrueerimistööd algasid riigihanke vaidlustuse tõttu kavandatust kuu aega hiljem ning seetõttu on põhjendatud tööde lõpetamise tähtaja pikendamine kuni 30.11.2007. a," ütles Tallinna abilinnapea Deniss Boroditš aripaev.ee-le ehituse venimist kommenteerides.

Käesolevaks ajaks on teostatud veevarustuse ja kanalisatsiooni ning gaasitrassi ehitustööd. Hetkel teostatakse elektri- ja side majaühendusi. Alates 05.11.2007. a on kavas alustada sõidutee asfalteerimistöödega. Soodsate ilmastikuolude korral on võimalik asfalteerimistööd lõpetada novembrikuu lõpuks ning Männiku tee liikluseks avada 01.12.2007. a.

Männiku tee rekonstrueerimise projekti koostas AS K-Projekt, ehitab AS Teede REV-2. Rekonstrueerimistööde käigus ehitatakse välja 2+2 sõidurada, autotee serva rajatakse kergliiklusteed, vahetatakse välja amortiseerunud tehnovõrgud ning uuendatakse tänavavalgustus ja sademevete kanalisatsioon. Tööde kogumaksumus on 78,7 miljonit krooni.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee