Viie maakonna, Saare, Lääne, Pärnu, Tartu ja Valga, Gobusi bussijuhid korraldavad homme hommikul hoiatusstreigi, kui tänase päeva jooksul nende palgaküsimus ei lahene.
Praegu saavad Go Busi bussijuhid 35-kroonist tunnitasu, streikijaid rahuldaks mitte vähem, kui 45-kroonine tunnitasu, kirjutas Meie Maa.
Hoiatusstreik on planeeritud homme varahommikul kella kuuest seitsmeni, bussijuhtide hinnangul reisijad eriti kannatada ei tohiks.
Bussijuhtide normaaltööajaga kuutöötasu brutona on hetkel 9600 krooni ja selleks, et riigi keskmist palka saada, käivad paljud bussijuhid ka vabadel päevadel tööl.
Ametiühing kinnitas, et streik ei ole seotud neljapäeval ilmsiks tulnud kriminaaluurimisega Go Busi juhtivtöötajate suhtes.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 15:24
Mööbel ei jõua kohale iseenesest: kuidas logistika määrab e-poe kliendikogemuse
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele