Eesti Raudteelaste Ametiühingu juht Oleg Tšubarov ütles täna venekeelse portaali dv.ee online-intervjuus, et ei nõustu Raivo Varega, kelle sõnul võiks keskendumine Hiinale lahendada Eesti transiidi probleemid.
Tšubarovi sõnul ei saa Hiina olla Eesti jaoks strateegiline partner. „Hiina geograafiline asukoht on selline, mille puhul peab igasugune raudteeühendus minema läbi Kasahstani ja Venemaa,“ ütles ta.
Lisaks tõi Tšubarov välja, et Eestil ei ole Hiinaga koostöö tegemiseks ka piisavalt vaguneid, et kaupa vedada.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele