AS Ühisteenuste tegevdirektori asetäitja Kristi Vahtra ütles täna aripaev.ee-le Tallinna plaani parkimiskorraldust muuta kommenteerides, et neid idee rahutuks ei tee.
„Meil on leping 2011. aastani ja hetkel selline teade meid rahutuks ei tee,“ ütles Vahtra. „Kui midagi muutub, siis tulevad otsused kõrgematest instantsidest ja meie nõusolek seejuures oluline ei oleks.“
Üldiselt aga leiab Vahtra, et ettevõte saaks hakkama ka ilma parkimiskorraldusteenust pakkumata. „Meil on eraldi oma parklad ja liikluskorraldusteenus. Need ei kao kuhugi. Ka see toidab meid,“ lisas ta.

Seotud lood

  • ST
Töökuulutused
  • 25.05.26, 11:17
Meeskonnaga oodatakse liituma tehnikajuhti!
Kandideerimise tähtaeg: 07.06.2026

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele