• 14.09.07, 13:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ukraina lennufirma ei tohi enam Euroopa Liitu lennata

Ukraina suuruselt neljas lennufirma UM Air ei tohi enam lennata 27 Euroopa Liidu riiki.
Ekspertide sõnul läheb teiste Ukraina lennufirmade nagu International Airlines of Ukraine ja Aerosviti vahel tuliseks võitluseks UM Airi vanade ELi liinide pärast, kirjutas Rynok.biz.
Ukraina listsentseerimise komitee otsustas juuli lõpus UM Airi litsentsist ilma jätta. See on ka peapõhjus, miks EL keelas lennufirmal oma territooriumil lendamise ja pannud UM Airi musta nimekirja.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele