• 14.08.07, 09:34
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Padar: otstarbekuse analüüsi on vaja kõigis riigi osalusega ettevõtetes

Eilsel valitsusliidu eestseisuse koosolekul soovitas Reformierakond müüa riigi 34protsendiline osalus Estonian Airis, mistõttu hakkavad majandusministeerium ja rahandusministeerium analüüsima Estonian Airi riigiosaluse otstarbekust.
Rahandusminister Ivari Padari jaoks tuli Reformierakonna avaldus üllatusena, sest see teema pole pikka aega jutuks tulnud ning seda pole kajastatud ka koalitsioonilepingus, kirjutas postimees.ee.
Küll aga töötas Estonian Air eelmisel aastal märkimisväärse kahjumiga, mistõttu tuleks Padari hinnangul üle vaadata nii Estonian Airi kui ka riigiosaluse tulevik.
Enne analüüsi valmimist ei saa rahandusministeerium siiski müügi osas seisukohta võtta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Samas leidis Padar, et analüüsi vajavad osalused kõigis ettevõtetes, mille omanike ringi riik parasjagu kuulub.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele