• 18.07.07, 14:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Protesteerinud veokijuhid said karistada

Kõik eile pikkade piiriületusjärjekordade vastu protesteerinud veokijuhid said karistada, sest nad takistasidoma meeleavaldusega liiklust.
Neile määratud trahvi suuruseks on 20 latti (448 krooni).
Võimude sõnul on selline tegevus ebaseaduslik. Kui veokijuhid ei allu politsei korraldustele ja ei lõpeta teede blokeerimist karistatakse neid politsei korralduste täitmata jätmise eest, vahendas BBN.
Eile kell 15.00 blokeerisid sajad veokid Terehova Läti-Vene piiripunkti viiva tee. Veokijuhid parkisid oma sõidukid nii, et keegi ei pääsenud mööda. "Meil on vaid üks soov, tehke piiriületus kiiremaks," ütles üks juhtidest Voldemars Utinans. Kui seda ei täideta, lubatakse uusi proteste. Eilne meeleavalduse kestis kaks tundi.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Täna hommikul ootas Terehovas piiriületust 900 veokit, eile oli sabas 1082 veokit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele