• 16.07.07, 10:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sõpruse-Vilde ristmik avatakse liikluseks laupäeval

3. maist suletud olnud Sõpruse pst ja Vilde tee ristmik Tallinnas Mustamäel avatakse liikluseks laupäeval.
Seoses ristmiku avamisega hakkavad liinide nr 2, 3, 4 ja 9 trollibussid ning liinide nr 10, 11, 13, 20, 20A, 28 ja 61 autobussid sõitma endistel marsruutidel, teatas Tallinna transpordiamet.
Liiklus autobussiliinil nr 42 Vambola-Akadeemia suletakse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele