Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Deutsche Bahn võtab Intereuropa üle
Kuulujutud käivad, et logistikaettevõte Intereuropa
müüakse Deutsche Bahn Groupile kuuluvale ettevõttele, vahendas Sloveenia
majandusveeb Finance.
Sloveenia sadamaoperaator Luka Koper müüb seejärel oma 25% osaluse Intereuropas logistikettevõttele Schenker.
Kõlakate kohaselt on tehingut arutanud rahandusminister Andrej Bajuk, transpordiminister Andrej Bozic ja Deutsche Bahni esindajad.
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.