• 16.02.07, 17:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lätil on Euroopa Liidu kõige ohtlikumad maanteed

Läti teedel hukkub liiklusõnnetustes kõige rohkem inimesi miljoni registreeritud auto kohta Euroopa Liidus.
Euroopa Liidu maanteeohutuse uuringust selgub, et Lätile järgnevad ohtlike teede koha pealt Leedu ja Slovakkia. Samas Maltal ja Rootsil on kõige madalam hukkunute arv liiklusõnnetustes, kirjutas BBN.
Regioonide kaupa vaadates selgub uuringust, et Läti, Rumeenia, Leedu ja Slovakkia on nende riikide seas, kus hukkunute arv ületab 500 inimest miljoni auto kohta.
Lätis on 752, Leedus 571 ja Eestis 360 hukkunut miljoni auto kohta.
Samas Saksamaal, Hollandis, Suurbritannias, Rootsis ja Maltal on see suhtarv alla 150 hukkunu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 14.02.25, 12:55
Vedajate väljakutsed 2025. aasta kindlustusturul
Äripäeva Autovedajate aastakonverentsil tegid IIZI ärikliendiüksuse juht Kaido Konsap ja analüütik Tiit Jõgi ülevaate kindlustusturu hetkeolukorra kohta. Muuhulgas arutati ka tuleviku väljakutseid keskendudes eelkõige liiklus- ja kaskokindlustuse arengutele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele