• 24.01.07, 17:53
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Reformierakond: Savisaare öeldu on nagu Juuda suudlus

Tänases Riigikogu infotunnis Savisaare poolt öeldut võiks nimetada Juuda suudluseks, teatas Reformierakond.
Savisaar on osava poliitikuna teinud näo, et tahab kedagi kaitsta ja seejärel asunud mustama liidererakonda, esitades tõe pähe väiteid, mis ei pea paika, selgitas erakond oma seisukohta.
"Reformierakond ei ole küsinud BRSilt annetust ühe või teise otsuse tegemiseks või tegematajätmiseks ja seega viib Savisaar vilunult avalikkust eksiteele, justkui oleks seda tehtud. Reformierakond on korduvalt Burkhardti esitatud laimu pistise küsimisest ümber lükanud ning sama on selgelt teinud ka BRSi Eesti osanikud Guido Sammelselg ja Jüri Käo kellele Burkhardt oma väidetes viitab. Samuti on riigiprokuratuur otsustanud mitte alustada juurdlust kuulujuttude põhjal," seisab erakonna avalduses.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Peaminister Andrus Ansip on pöördunud Kaitsepolitsei poole palvega analüüsida kolme õhkupaisatud süüdistust: Ain Sepiku väidet, et Res Publica tegevust on seaduse vastaselt rahastanud Venemaa partei; Marko Mihkelsoni väidet, et Keskerakond saab suuniseid oma tegevuseks Moskvast; ja Burkhardti väidet Reformierakonna vastu, mis põhineb anonüümsel allikal.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele