• 17.01.07, 15:31
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallink kavatseb Silja juhtivtöötajatele väljastada aktsiaoptsioone

Tänasel Tallink Grupi aktsionäride korralisel üldkoosolekul otsustati grupi nõukogule anda õigus väljastada juhtivtöötajatele aktsiaoptsioone.
"AS Tallink Grupp on seoses Superfast laevade ning Silja Oy Ab omandamisega möödunud majandusaastal oluliselt kasvanud. Sellest tulenevalt on kontserniga liitunud ja tööle võetud uusi juhtivtöötajaid. Motiveerituse tagamiseks tehakse ettepanek siduda juhtivtöötajad Tallinki aktsia edukusega börsil," oli kirjas muudatusettepaneku selgituses.
Nõukogu võib aktsiaoptsioone väljastada kokku kuni neli miljonit kuni 90 töötajale. Seega võib ühele isikule optsioone väljastada maksimaalselt 260 000 aktsiale. Iga aktsiaoptsioon annab omanikule õiguse osta ühe Tallink Grupi aktsia.
Tallink Grupp nõukogu valib aktsiaoptsioonide saajad välja grupi ja temaga ühte kontserni kuuluvate ettevõtjate juhtivtöötajate hulgast, kusjuures juhtivtöötajatena käsitletakse nii töösuhtes olevaid isikuid kui ka juhtorganite liikmeid. Optsioone ei või määrata Tallink Grupi nõukogu liikmetele.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Väljastatud optsioone saavad töötajad kasutada ajavahemikus 17. jaanuar 2008 kuni 17.aprill 2008 optsiooniomaniku vastava avalduse alusel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 16:07
Kas tõstad õigesti? Need on levinuimad vead raskuste teisaldamisel
Raskete esemete tõstmine on paljudes töökohtades igapäevane osa tööst. Selleks, et vältida keha ülekoormamist ja vigastusi, on oluline kasutada õigeid tõstmisvõtteid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele