• 04.01.07, 07:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kopterivrakki hoitakse angaaris nr 12 kuni kevadeni

2005. aasta augustis Soome lahte kukkunud Copterline kopteri vrakki säilitatakse Ämari lennubaasis vähemalt 12. aprillini 2007, kirjutas Eesti Ekspress.
Taotluse säilitustähtaja pikendamiseks esitas õhuväe ülema asetäitja kolonel Valeri Saarele uurimiskomisjoni juhtiv majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler Taivo Kivistik läinud aasta 5. detsembril. "Kahjuks ei õnnestunud uurimiskomisjonil kopteri tootjatehase vastuseisu tõttu uurimistulemusi lõplikult vormistada ja uurimisaruannet allkirjastada esialgselt kavandatud ajaks, 10. augustiks 2006. a," kirjutas Kivistik.
Mis saab kopteri vrakist peale 12. aprilli, ei ole Kivistiku sõnul veel teada. "Tuleb arvestada, et asjas on käimas ka kriminaaluurimine ning vraki näol on tegu asitõendiga kriminaalasjas. Seega sõltub vraki edasine saatus prokuröri ning uurija otsusest."

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele