• 11.12.06, 13:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Saaremaa ja Hiiumaa vahel laevaliiklust ei toimu

Triigi-Sõru liinil tugeva tuule tõttu liiklust ei toimu, teatas Saaremaa Laevakompanii.
Täna ei toimu Triigi - Sõru liinil väljumisi 9:30 ja 19:00 Triigist ning 17:30 Sõrult, seoses tugeva tuulega.
Parvlaev Kõrgelaid tegi hommikul reisi 8:15 Sõrult ja jäi seisma Triigi sadamasse. Ilmaprognooside kohaselt ei vaibu tuul enne südaööd.
Graafikukohaselt teisipäeviti reise ei toimu, kuid tuule vaibudes väljub Kõrgelaid Triigist 12. detsembril kell 8:00. Järgmine reis on vastavalt graafikule kolmapäeval, 13. detsembril kell 8:15 Sõrult.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele