• 31.10.06, 08:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Estonian Air soovitab varem lennujaama tulla

Seoses 6. novembrist kehtima hakkava euromäärusega soovitab Estonian Air oma klientidel paigutada vedelikud äraantava pagasi hulka ning jätta käsipagasisse kõige hädatarvilikum, kirjutas Eesti Päevaleht.
Estonian Air soovitab reisijatel tulla lennujaama tavapärasest varem ning olla valmis pikemateks järjekordadeks check-in’is ja turvakontrollis.
Vastavalt uuele määrusele tuleb alates 6. novembrist kõikides Euroopa Liidu riikides paigutada käsipagasis olevad vedelikud, geelid ja pastad ühte kuni üheliitrisesse korduvsuletavasse läbipaistvasse plastkotti. Vedelikud, geelid ja pastad ei tohi olla suuremates anumates kui 100 ml.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.02.25, 14:25
Logistika Eestis
Eesti logistikasüsteem on tänu oma strateegilisele asukohale, arenenud taristule ja digilahendustele üks tõhusamaid Baltimaades. Riik ühendab Põhja- ja Ida-Euroopa turge, pakkudes hästi toimivat maantee-, raudtee-, mere- ja õhutranspordi võrgustikku.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele