• 30.10.06, 13:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Spacecom on Soome ametnike peale nördinud

Eesti raudteefirma ASi Spacecom juht Oleg Ossinovski on nördinud Soome kommunikatsiooniministeeriumi tegevusest, kirjutas Kauppalehti.
Tema sõnul on ametivõimud meelega pidurdanud SRW Services'i taotlust saada litsents Severstali maagi transportimiseks Vene Kostomukshast Kokkola sadamasse Soomes.
ASil Spacecom on 50% osalus SRW Services'is. Ossinovski sõnul Severstal võib sama hästi oma maaki suunata Vene sadamatesse.
Kokkola ekspediitorfirma Oy M. Rauanheimo tegevjuht Joakim Laxöback tunneb suurt muret Spacecomi ja ametivõimude vaidluse pärast. M. Rauanheimo on investeerinud infrastruktuuri Kokkola sadamas, et tagada Severstalile vajalikud teenused. Firma sõltub täielikult Severstali veostest.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Spacecom on taotlenud litsentsi ka Soome-sisesteks kaubavedudeks aastal 2007. Firma on valmis hankima vajaliku veeremi, aga pole veel saanud kommunikatsiooniministeeriumist juhiseid nõutud tingimuste kohta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele