Tallinna linnapea Jüri Ratas ütles linnavalitsuse pressikonverentsil, et trolli ja trammijuhid on samasugused linnatöötajad nagu linnapea ja neile peab maksma konkurentsivõimelist palka.
Kolmandas lisaeelarves on juba eraldatud finantsvahendeid transpordile. "Kinnitan, et 2007 eelarve projektis on trammi ja trollijuhtide palgareal kümneid miljoneid kroone rohkem kui 2006 aastal," ütles Ratas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 15:24
Mööbel ei jõua kohale iseenesest: kuidas logistika määrab e-poe kliendikogemuse
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele