• 25.10.06, 11:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ratas tõstab trammijuhtide palka

Tallinna linnapea Jüri Ratas ütles pressiteates, et toetab Tallinna Trammi - ja Trollibussikoondise töötajate palgatõusu.
Järgmisel neljapäeval linnavolikogus kehtestamisele tulev selle aasta kolmas lisaeelarve näeb ette Tallinna Trammi - ja Trollibussikoondisele liinivedudeks täiendavalt 3,1 miljonit krooni eraldamist. Suure tõenäosusega toetab linnavalistus volikogusaalis parandusettepanekut seda summat veelgi tõsta.
"Küsimus ei ole mitte selles kas tõsta vaid selles kui palju tõsta. Me oleme linnavalitsusega seda meelt, et töö tegija peab saama töö eest väärikat palka," lisas Ratas.2007. aasta eelarvet kommenteerides ütles linnapea, et liinivedudele suunatav raha hulk suureneb mitmekümne miljoni krooni võrra. "Olgem rahulikud, teie palgatõusuga on arvestatud ka järgmisel aastal" lisas Ratas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.04.25, 17:41
Milliseid digivahendeid ja keskkonnasäästlikke lahendusi vajab kaasaegne autopark?
Euroopa transpordisektor seisab silmitsi suurte väljakutsetega, mis on seotud rangemate regulatsioonide ja kasvava vajadusega keskkonnasõbralikkuse järele. UTA Edenred pakub lahendusi, mis aitavad autoparkidel paremini toime tulla nii digitaalse halduse kui ka kütusekulu optimeerimisega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele