Kopli liinide hoonestusõiguse omandab
Primos Kinnisvara, mis kuulub ärimees Endel Siffile.
Kopli liinide ala hoonestusõiguse seadmiseks korraldatud avalikule kirjalikule enampakkumisele esitas seitsmest osalejast parima pakkumise OÜ Primos Kinnisvara, pakkudes hoonestusõiguse seadmise tasuks 211 miljonit krooni, teatas Tallinna linn.
"Tegemist on väga hea tulemusega, arvestades, et hoonestusõiguse omandaja kanda jäävad ka amortiseerunud hoonetes asuvate eluruumide üürnike ümberasustamise kulud," ütles abilinnapea Taavi Aas. "Üürnike õiglase kohtlemise tagamiseks kavatseme moodustada ümberasustamise järele valvava komisjoni."
Aas lisas, et hoonestaja hakkab lisaks hoonestusõiguse seadmise tasule linnale ka igaaastast hoonestusõiguse tasu maksma."
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.