• ST
  • 16.10.15, 11:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Osale hommikuseminaril "Paberivaba tootmine"

Columbus Eesti kutsub 5. novembril tasuta hommikuseminarile, milles näitame ägedaid ja automatiseeritud kaasaegse tootmisettevõtte paberivabasid lahendusi.
Osale hommikuseminaril "Paberivaba tootmine"
Seminaril saab teadmisi, inspiratsiooni ja mõtteid, mida on tehtud ning kuidas enda ettevõttes efektiivsemalt tegutseda.
Seminari info leiad SIIT

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele