• 19.09.24, 08:10

City Motorsi juhataja: automaks ei ole müügile mõju avaldanud

Automaks jõustub juba uuest aastast, kuid automüüjad ei näe, et eestlased selle pärast autosid ette ostma oleks rutanud, rääkis City Motorsi juhatuse liige Jüri-Bruno Asari.
Jüri-Bruno Asari 2022. aastal kommunikatsioonijuhtimise aastakonverentsil esinemas
  • Jüri-Bruno Asari 2022. aastal kommunikatsioonijuhtimise aastakonverentsil esinemas
  • Foto: Raul Mee
"Me oleme peaaegu 13 protsenti eelmisest aastast maas. Tarbijasõidukite müügis on olnud langus juba viimased kolm kuud ehk on näha, et meil on justkui käsipidur peal ja me ei tea mida teha," sõnas Asari.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele