• 26.03.24, 15:49

10 aastat läbirääkimisi tõi Tallinna lennujaamale ihaldatud sihtkoha

Tänavu saab pealinnast maailma lennata kolme uue lennufirmaga, kuid mõnel juhul on suure tegija siia meelitamine võtnud pikki aastaid aega, rääkis Tallinna Lennujaama juhatuse liige Eero Pärgmäe.
Tallinna Lennujaama juhatuse liige Eero Pärgmäe.
  • Tallinna Lennujaama juhatuse liige Eero Pärgmäe.
  • Foto: Eiko Kink
Üks suurim töövõit Tallinna lennujaamale on Flydubai otseliinide avamine Tallinnast Dubaisse. Pärgmäe sõnul võeti Araabia Ühendemiraatide lennufirmaga esimest korda ühendust juba 2013. aastal.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele