29. nov
Tehnoloogiaettevõte Kookon Nutilaod laieneb Tartusse ja Pärnusse, rajades sinna vähemalt neli nutiladu. Lisaks ehitatakse ka Harjumaale veel viis nutiladu. Sellega on Eesti nutiladude turg täis ehitatud, leiab ettevõte.
Logistikauudised.ee toetajad:
Kütusemüüja Olerex ja elektriautode laadimistaristut rajav idufirma Ruex alustasid koostööd ning uusima Ruexi kiirlaadija leiab Olerexi Peterburi tee tanklast.
Värskelt maksu- ja tolliameti juhiks saanud Raigo Uukkivi kaitses sel aastal Tallinna Tehnikaülikoolis oma doktoritööd, mille eesmärk oli selgitada Euroopa võrguettevõtete majandusliku regulatsiooni tulemuslikkust Eesti näitel.
Täna, 26. novembril tutvustasid abilinnapead Betina Beškina ja Andrei Novikov ning ASi Tallinna Linnatransport esindajad TLT bussidepoos uusi sotsiaaltransporditeenust osutavaid mikrobusse.
25. novembril toimus Tallinna Vanasadama uues kruiisiterminalis 23. Logistika Aastakonverents, kus võeti erinevate transpordiliikide lõikes luubi alla globaalse logistika suurimad väljakutsed. Vaata pildigaleriid konverentsist.
Tööriistad
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077