Autor: Manpower • 11. oktoober 2021

Interchemie is looking for Logistics Specialist

Please apply with your CV in English by no later than 24th of October www.manpower.ee

Manpoweri klient on veterinaarravimeid ja -tooteid tootev ettevõte Interchemie Werken de Adelaar Eesti AS. Interchemie on saavutanud kõrge kvaliteedistandardi, pidevalt uurides ja arendades uusi tooteid. Ettevõte peab oluliseks ka ennetustööd ning valmistab seetõttu ka loomsete tervise hoidmiseks vajalikke toitumisalaseid tooteid.

Interchemie muutub ja toimuvad ümberkorraldused. Teil on suurepärane võimalus sellest protsessist osa saada kui logistikaspetsialist

Teie ülesanne on jälgida ettevõtte toodete tarneahelat alates tootmisetapist kuni ladustamise ja tootetellimusteni. Te töötate koos logistikajuhiga ja toetate seda isikut logistikapoliitika, protseduuride, tugiplaanide jms andmete haldamisega.

Eeldame, et teil on varasem kogemus tarneahela juhtimises või logistikas, kvaliteedisüsteemides, kõrghariduses ja huvi (või taust) ERP -süsteemide vastu. Peate oma tugevuseks head suhtlemis- ja organiseerimisoskust. Räägite väga hästi eesti ja inglise keelt. Vene keele oskus on boonus.

Pakume võimalust saada osa muutustest paremuse poole, jagada oma ideid ja aidata luua uue ja tugeva aluse ettevõttele ja selle protsessidele. Välja töötatud boonussüsteemi veel ei ole, kuid ettevõte on aruteludeks avatud.

Töökoht: Sarapiko

Kui tundsite end selles kirjelduses ära, kandideerige oma ingliskeelse CV-ga hiljemalt 24. oktoobriks www.manpower.ee või SIIT.

Küsimuste korral pöörduge aadressile [email protected]

Jaga lugu
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077