• 19.02.18, 13:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Galerii: Opel esitles uut Combot

Kui möödunud nädalal toodi avalikkuse ette Eesti müüduima väikekaubiku Citroen Berlingo uus mudelipõlvkond, siis sel nädalal on järg tema sõsara Opel Combo käes.
Opel Combo Life
  • Opel Combo Life
  • Foto: Opel
Sarnaselt Berlingole on ka uus Combo saadaval kahes kereversioonis, ehk nö tavaline kerepikkus ja pikendatud kereversioon. Viimane on tavamudelist 35 cm pikem ning tema kogupikkus ulatub 4,75 meetrini.
Ka Combo puhul tuuakse esmalt turule istmetega mahtuniversaal Combo Life, mõni aeg hiljem lisandub kaubik Combo Cargo. Eestis müügilejõudmise aeg on vastavalt september ja november. Õige pea on oodata ka Berlingo ja Combo kolmanda sõsara, Peugeot Partneri uue põlvkonna avalikustamist.
Vaata pildigaleriid uuest Opel Combost:
Galerii: Opel esitles uut Combot
8 fotot
  • Galerii: Opel esitles uut Combot

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Enimloetud

1
Uudised
  • 06.05.25, 12:58
Taanis ähvardab vedajaid vigase teemaksusüsteemi tõttu kopsakas rahatrahv
Üleskutse vedajatele: andke teada kui teie ettevõtte veok on saanud Taanis ebaõiglaselt trahvi!
2
Uudised
  • 09.05.25, 13:03
Ti analüütik: DSV on nüüd hoopis teine ettevõte
3
TOP
  • 21.03.25, 13:50
Ekspedeerimisfirmade palga TOP 50: esikümne keskmine palk üle 4600 euro kuus
4
Uudised
  • 09.05.25, 12:02
Robotkullereid tootev Clevon müüdi ameeriklastele
Clevon muutub GO-ks, üheks strateegiliseks investoriks on FedEx
5
Uudised
  • 05.05.25, 11:43
ELi e-veokite turg kasvab, suurim veokitootja Scania sattus aga probleemi otsa
Northvolt andis sisse pankrotiavalduse
6
Uudised
  • 26.02.25, 12:36
Kitsas king: laopindade turul kisub valusaks
SUUR LUGU. Eksperdid vaatavad laopindade turu olukorrale otsa sügavalt ja keerutamata. Nad osutavad ka lahendustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele