18. november 2007
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Marko Asmer sõitis end Macau GP-l neljandaks

Briti F3 meister Marko Asmer lõpetas vormel-3 mitteametlikeks maailmameistrivõistlusteks peetava Macau GP neljandana.

Pool võistlust kolmandal kohal sõitnud Asmer kaotas pärast turvaauto rajal käimist ühe koha ning lõpetas hoolimata jõupingutustest neljandana, vahendas postimees.ee.

Sõidu võitis ka kvalifikatsioonis triumfeerinud Oliver Jarvis (Team Reckless Tom's), teiseks pressis end noor jaapanlane Kodai Tsukakoshi (Manor Motorsport). Kolmanda koha hõivas jaapanlane Kazuya Oshima (Team Reckless Tom's).

Tsukakoshi kaotus võitjale oli 1,767 sekundit, Oshima jäi Jarvisest maha 4,390 sekundit. Marko Asmeri kaotus Jarvisele kujunes lõpuks 5,331 sekundi suuruseks.

Stardist hästi minema saanud Asmer langes kohe kolmandaks, sest kiired Toyotad libisesid Asmerilt eest ära. Hitech Racingu pilooti Asmerit jälitas Tsukakoshi. Asmer sõitis välja võistluste kiireima ringiaja, mis oli 2.11,762. Ühtlasi on see vormel-3 autoga sõidetud Macau rajarekord.

Liitu Logistikauudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077