• 03.04.12, 15:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Balti riikides usuvad logistika perspektiivi enim lätlased

KPMG uuringu järgi usuvad Balti riikides kõige enam transpordi ja logistikasektori kasvu Läti äriliidrid. 25% Läti äriliidritest arvavad, et suurimaks panustajaks SKP kasvus saab tööstus.
Lätis on teistest Balti riikidest suurem usk transpordi ja logistiksektorisse. Majandusharu suurde panusesse usuvad 25% Läti äriliidritest (Eestis ja Leedus vastavalt 8% ja 7%).
Enim arvatakse, et SKP kasvu saab suurimaks panustajaks tööstus. 52% Eesti äriliidritest arvavad, et suurimaks panustajaks SKP kasvus saab tööstus. Palju maha ei jää siiski ka Läti ja Leedu äriliidrid. Lätis usub, et tööstusest saab suurim panustaja SKPsse 45% äriliidritest ja Leedus 45%.
Kui Läti välja arvata, siis head perspektiivi nähakse ka energeetikasektoris (Eestis 19% äriliidritest, Leedus 15% ja Lätis 8%).

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kaubandussektori roll paistab suuremana Leedus (18% vastanute arvamus).
KPMG avaldas täna uuringu „Majanduse Pulss 2012“, milles küsitles märtsis arvamusi majanduse arengute kohta ligi 400 Eesti, Läti ja Leedu majandusvalla otsustajalt.

Seotud lood

Uudised
  • 10.10.25, 12:55
Juba 24. korda: “Aasta logistikategu 2025” ootab kandidaate!
Kandideeri ise või anna teada ägedast logistikateost: kandidaate saab esitada oktoobri lõpuni!
Igasügisest traditsiooni järgides valib Äripäeva Logistikauudised juba 24. korda välja aasta parima logistikasaavutuse: esita kandidaat konkursile Aasta Logistikategu 2025!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele